Lenovo 40AN0135SA notebook dock/port replicator Wired Thunderbolt 3 Black
In StockIn Stock
Brand:Lenovo
SKU:40AN0135SA
GTIN:5715063023648
Condition:NEW
Product Type:Computers
clock
Order by 2:00 PM today and
get it next day (UK Mainland Orders)
Ports & interfaces
Combo headphone/mic port
Yes
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity
Host interface
Thunderbolt 3
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
HDMI ports quantity
2
DisplayPorts quantity
2
Microphone in
No
Connectivity technology
Wired
Network
Ethernet LAN
Yes
Ethernet LAN data rates
10,100,1000 Mbit/s
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Performance
Maximum digital resolution
3840 x 2160 pixels
Product colour
Black
Card reader integrated
No
Brand compatibility
Lenovo
Compatibility
Cable lock slot
Plug and Play
LED indicators
Charging function
Technical details
Product colour
Black
Brand compatibility
Lenovo
Compatibility
Cable lock slot
Plug and Play
Charging function
Harmonized System (HS) code
Storage
Card reader integrated
Power
Power supply
135 W
Software
Windows operating systems supported
Windows 10, Windows 7
Indication
LED indicators
Operational conditions
Operating temperature (T-T)
0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H)
5 - 95%
Weight & dimensions
Weight
525 g
Width
220 mm
Depth
80 mm
Height
30 mm
Package weight
1.4 kg
Package width
270 mm
Package depth
164 mm
Package height
75 mm
Design
Windows 10, Windows 7
Packaging data
Quantity per pack
1 pc(s)
Package weight
1.4 kg
Package width
270 mm
Package depth
164 mm
Package height
75 mm