Lenovo GXJ1N45009 game console part/accessory Screen protector
Out of StockOut of Stock
Brand:Lenovo
SKU:GXJ1N45009
Condition:NEW
Product Type:Accessories
Call For Price (0808 189 1246)
Features
Type
Screen protector
Platform
Lenovo Legion Go
Material
Aluminosilicate, Glass
Product colour
Transparent
Hardness
9H
Weight & dimensions
Width
204 mm
Height
0.45 mm
Depth
125 mm
Package width
261 mm
Package height
8 mm
Package depth
172 mm
Packaging data
Package width
261 mm
Package height
8 mm
Package depth
172 mm
Packaging content
Screen protector
Yes
Cleaning cloth
Yes
Technical details
Type
Platform
Lenovo Legion Go
261 mm
8 mm
172 mm