Zebra PWR-BGA24V78W1WW power adapter/inverter Indoor 78 W Black
In StockIn Stock
Brand:Zebra
SKU:PWR-BGA24V78W1WW
GTIN:5706998876836
Condition:NEW
Product Type:Power Protection
clock
Order by 2:00 PM today and
get it next day (UK Mainland Orders)
Features
Brand compatibility
Zebra
Output power
78 W
Output voltage
24 V
Output current
3.25 A
Power supply type
Indoor
Purpose
RFID reader
Compatibility
FX7400/FX7500/FX9500/FX9600/ATR7000
Product colour
Black
Power
Output power
78 W
Output voltage
24 V
Output current
3.25 A
Performance
Brand compatibility
Zebra
Power supply type
Indoor
Purpose
RFID reader
Compatibility
Design
Product colour
Black
Operational conditions
Operating temperature (T-T)
-20 - 55 °C
Logistics data
Harmonized System (HS) code
Zebra PSU L6 100-240V AC / 24V DC 3.25A 78W
Weight0.49 kgs
Write Your Own Review
You're reviewing:Zebra PWR-BGA24V78W1WW power adapter/inverter Indoor 78 W Black