Zebra PWR-BUA5V16W0WW power adapter/inverter Indoor 16 W Black
In StockIn Stock
Brand:Zebra
SKU:PWR-BUA5V16W0WW
GTIN:5711783332374
Condition:NEW
Product Type:Power Protection
clock
Order by 2:00 PM today and
get it next day (UK Mainland Orders)
Features
Input current
0.6 A
Input voltage
100-240 V
Output power
16 W
Output voltage
5.4 V
Output current
3 A
Power supply type
Indoor
Purpose
Battery charger
Product colour
Black
Power
Input current
0.6 A
Input voltage
100-240 V
Output power
16 W
Output voltage
5.4 V
Output current
3 A
Performance
Power supply type
Indoor
Purpose
Battery charger
Design
Product colour
Black
Logistics data
Harmonized System (HS) code
Weight0.11 kgs
Write Your Own Review
You're reviewing:Zebra PWR-BUA5V16W0WW power adapter/inverter Indoor 16 W Black